GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 6914496

nr 691 4496

Tallrikar

2 st. + dosor, 2 st. Famille Rose, 1700-/1800-tal, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 11 april 2011
kl 17:43:38